Regulamin pobytu Szuflandia

Regulamin pobytu

Kochani Goście, jest nam bardzo miło, że macie ochotę nas odwiedzić.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Zależy nam bowiem bardzo, aby wszyscy nasi Goście dobrze u nas wypoczęli. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu pobytu.

Przed przyjazdem:

1. Apartament wynajmowany jest na doby hotelowe. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.

2. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić składając rezerwację. Po zaksięgowaniu wpłaty nie mamy możliwości wystawienia faktury VAT.

3. Życzenie zmiany godzin przyjazdu i wyjazdu należy zgłosić telefonicznie. Postaramy się spełnić Państwa prośby w miarę naszych możliwości.

4. Płatność za pobyt pobierana jest przelewem przed przyjazdem lub gotówką w dniu przyjazdu. Nie mamy możliwości pobierania opłaty kartą kredytową.

5. Klucze do apartamentu przekazujemy Państwu osobiście lub w przypadku późnego przyjazdu podajemy kody dostępowe.

6. Niezgłoszenie uwag co do stanu technicznego i porządkowego w momencie wprowadzenia równoznaczne jest z tym, że apartament został oddany do użytku w stanie nie budzącym zastrzeżeń.

W trakcie pobytu:

1. W trosce o dobry wypoczynek naszych Gości na terenie Apartamentów Szuflandia obowiązuje cisza nocna w godzinach: 22.00-6.00.

2. Z uwagi na charakter obiektu, na terenie Apartamentów Szuflandia nie zezwala się na głośne słuchanie muzyki. Nie mamy również możliwości organizowania imprez zorganizowanych oraz przyjmowania grup.

3. Na terenie Apartamentów Szuflandia mogą przebywać osoby zameldowane. Goście chcący odwiedzić osoby zameldowane muszą uzyskać zgodę właściciela Apartamentów Szuflandia. Pobyt gości jest możliwy wyłącznie do godziny 21.00.

4. W apartamentach oraz na tarasach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, wyrobów tytoniowych, świeczek, kadzidełek itp. W przypadku złamania powyższego zakazu Gość zostanie obciążony kosztami czyszczenia apartamentu w kwocie 400 zł. Apartamenty Szuflandia wyposażone są w czujki dymowe podłączone do centralnego systemu pożarowego. Koszty nieuzasadnionego wezwania straży pożarnej ponosi wyłącznie Gość, który aktywował alarm pożarowy.

5. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia apartamentu oraz zniszczenia przedmiotów wyposażenia powstałych wskutek przyczyn leżących po stronie Gościa lub osób go odwiedzających Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną oraz prawną.

6. Z uwagi na konstrukcję apartamentów oraz względy bezpieczeństwa pożarowego zabronione jest używanie jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową niebędących wyposażeniem apartamentów. Dopuszcza się używanie ładowarek oraz zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

7. Do dyspozycji Gości są: basen letni, sauny, miejsce na grill, ognisko, plac zabaw. Atrakcje te są dostępne tylko dla zameldowanych Gości. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne. W przypadku niefunkcjonowania jakiejkolwiek atrakcji, Gościom nie należy się rekompensata.

8. W sezonie zimowym obsługa apartamentu ma prawo, po uprzednim poinformowaniu Gościa, do wejścia na teren apartamentu, by z tarasów usunąć zalegający śnieg.

9. Rzeczy pozostawione przez Gościa, po jego wyjeździe, zostaną odesłane na jego koszt, pod wskazany adres. W przypadku braku podania adresu, rzeczy zostaną przechowane stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych.

10. Niestety nie przyjmujemy zwierząt domowych.

11. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu obsługa apartamentu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Skrócenie pobytu Gościa z przyczyn leżących po jego stronie nie obliguje obsługi apartamentu do zwrotu kosztów niewykorzystanych dób.

Przy wyjeździe.

1. Doba hotelowa kończy się o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.

2. Prosimy o pozostawienie apartamentu w stanie ogólnym czystym tzn. umyte naczynia, uporządkowane wyposażenie apartamentu.

3. Oddanie apartamentu następuje w obecności obsługi apartamentów.