Regulamin pobytu Szuflandia

Polityka obiektu wobec zwierząt
Regulamin przyjmowania zwierząt w obiekcie Apartamenty Szuflandia.
Opłata za psa w obiekcie wynosi 50 zł/doba. Kaucja wynosi 500 zł.

1. Pobyt psów na terenie obiektu wymaga akceptacji Właścicieli obiektu, która odbywa się na etapie rezerwacji pobytu.

2. Serdecznie zapraszamy zwierzaki do 20 kg – np. Papillona, Yorka. Pobyty większych zwierząt ustalane są indywidualnie.

3. Nie akceptujemy pobytów ras psów uznanych za agresywne. Wykaz ras psów agresywnych na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku: Pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa inu, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski.

4. Właściciel zwierzęcia oświadcza, że zwierzę jest zdrowe i nie stanowi zagrożenia dla innych zwierząt i ludzi.

5. Na terenie obiektu Apartamenty Szuflandia, Właściciel pupila zobowiązany jest do wyprowadzania psa wyłącznie na smyczy i każdorazowego sprzątania odchodów pozostawionych przez swoje zwierzę. Specjalne pojemniki na psie odchody ustawione są na terenie obiektu.

6. Właściciel zobowiązany jest posiadać własne posłanie dla zwierzęcia.

7. Wszystkie szkody powstałe z winy zwierzęcia, na mieniu obiektu bądź innych Gości oraz zabrudzenia wymagające dodatkowej pracy będą indywidualnie wyceniane, a ich kosztami będą obciążeni Właściciele np. za zabrudzoną lub uszkodzoną pościel.

8. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie ręczników i bielizny pościelowej, które są wyposażeniem domku dla potrzeb zwierząt, przebywanie zwierzęcia na łóżku i sofach oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych w pokojach.

9. Właściciele zwierząt są odpowiedzialni za zastosowanie się do regulaminu obiektu dotyczącego zachowania ciszy nocnej w obiekcie i niezakłócania spokoju innym Gościom.
10. Możliwe jest przebywanie pod wiatą grillową z psem – wyłącznie na smyczy i przy niezakłócaniu pobytu innym Gościom.

11. Niedopuszczalne jest przebywanie z pupilem w strefie basenu, saun, jacuzzi i placu zabaw dla dzieci.

12. Zwierzę nie może pozostać same w apartamencie.

13. Spędzając czas z czworonogiem bardzo prosimy mieć na uwadze komfort innych Gości przebywających w Apartamentach Szuflandia.
Właściciel oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w obiekcie Apartamenty Szuflandia i akceptuje jego zapisy.